Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Biznes i finanse
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda

16 października 2020

ZANIECZYSZCZENIE SKÓRY GŁOWY – JAK SOBIE Z TYM PORADZIĆ?

SMP Hair Clinic Gdańsk, Gdynia

Nie od dziś wiadomo, że zdrowy wygląd ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie. Również, na pierwszy rzut oka niewidoczne problemy, jak łupież mogą powodować pewien dyskomfort. Biały pył osadzający się na włosach, może wywoływać swędzenie głowy, wypadanie włosów oraz przetłuszczanie się ich. To wszystko w ostateczności jest bardzo mało przyjemną dolegliwością. 

JAK DZIAŁA ZABIEG AQUAPURE?  

Skóra głowy jest idealnym siedliskiem dla zanieczyszczeń. W ciągu dnia skóra narażona jest na wiele czynników zewnętrznych jak zanieczyszczenie powietrza lub kurz. Źle dobrane kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy i włosów mogą wywołać więcej szkód i podwoić jej problemy. Dlatego, aby uniknąć nasilających się problemów skórnych, bardzo istotna jest właściwa higiena skóry głowy.  

Najskuteczniejszą i najszybszą metodą, która gwarantuje oczyszczenie skóry głowy z wszelkiego zalegającego sebum i martwego naskórka jest zabieg hydropeelingu AquapurePolega on na oczyszczeniu za pomocą specjalnego urządzenia ujść mieszków włosowych z wszelkich zanieczyszczeń. Aktywne substancje stosowane przy tej metodzie powodują, że skóra jest oczyszczona, nawilżona, wszelkie stany zapalne zostają zredukowane, a skóra głowy jest lepiej ukrwiona. Tym samym mieszki włosowe stają się pobudzone, a praca gruczołów łojowych zostaje uregulowana.  

DLA KOGO? 

Zabieg Aquapure w klinice SMP Hair Clinic to bardzo skuteczna metoda, która jest zupełnie bezbolesna, a jej czas trwania to tylko 30 minut. To idealna metoda dla osób, którym wypadają włosy, odczuwają swędzenie lub mają stany zapalne skóry oraz łupież.  

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x