Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Aktualności i media
Biznes i finanse
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Serwis informacyjny
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda
Strona główna » Usługi pogrzebowe » Zakład Pogrzebowy Patora

Zakład Pogrzebowy Patora

Patora Zgierz

Nazwa firmy: Usługi Pogrzebowe Patora G.Piątkowski

Adres: Plac Jana Pawła II 3, 95-100 Zgierz

Telefon: 792 425 425

www: https://pogrzebypatora.pl

Śmierć członka rodziny czy oddanego przyjaciela jest niezwykle trudnym i przykrym momentem, z którym każdy z nas prędzej czy później będzie musiał się zmierzyć.

Usługi Pogrzebowe Zgierz

Organizacja pogrzebu podczas głębokiej żałoby jest zazwyczaj bardzo trudnym zadaniem, któremu niezwykle trudno sprostać, lecz dzięki naszej firmie okres pomiędzy śmiercią bliskiej osoby a pogrzebem wcale nie musi być taki trudny.

Zakład pogrzebowy Patora od wielu lat zajmuje się profesjonalną pomocą dla wszystkich osób, które doświadczyły tego przykrego przeżycia na własnej skórze. Oferowane przez nas usługi pogrzebowe są skierowane do wszystkich mieszkańców Zgierza, a wieloletnie doświadczenie w tej branży daje gwarancję wszystkim rodzinom, że ostatnie pożegnanie zmarłego odbędzie się w ceremonialny sposób, z odpowiednim poszanowaniem dla ciała nieboszczyka.

Zakład pogrzebowy Patora pomaga przy organizacji pogrzebów na kilku płaszczyznach. Naszymi głównymi zadaniami są kremacja ciała, transport zwłok oraz troska o aranżację uroczystości poprzez organizację kwiatów, jednak na tym nasza działalność się nie kończy. Zajmujemy się również oprawą pogrzebu, czyli doborem odpowiednich pieśni pożegnalnych, oraz sprawami urzędowymi. Dzięki temu nasi klienci mogą zaoszczędzić cenny czas, albowiem praktycznie wszystkie obligatoryjne procedury zostaną za nich załatwione przez naszą firmę.

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x