Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Aktualności i media
Biznes i finanse
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Serwis informacyjny
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda
Strona główna » Usługi pogrzebowe » Zakład Pogrzebowy Heron

Zakład Pogrzebowy Heron

HERON Zakład Pogrzebowy Warszawa (Bielany, Żoliborz, Bródno, Wola, Ochota, Bemowo) - usługi pogrzebowe

Nazwa firmy: Zakład Pogrzebowy  Heron

Adres: ul. Jana Kasprowicza 20, Warszawa Bielany

Telefon: 570 800 910

www: http://heronpogrzeby.pl/

Zakład pogrzebowy Heron oferuje najwyższej jakości usługi pogrzebowe. Heron działa w okolicach Warszawy. Dzięki temu, że posiada bardzo duże doświadczenie na rynku pogrzebowym, można jak najbardziej liczyć na pełen profesjonalizm. Z racji tego, że organizacja pogrzebów nie należy do najłatwiejszych, pracownicy zakładu pogrzebowego Heron wypełnią wszelkie formalności za klienta.

Nie bez znaczenia jest także szacunek do zmarłego oraz do jego Rodziny. Pracownicy zakładu pogrzebowego Heron odciążają rodzinę zmarłego pozwalając na spokojne przejście żałoby. Nie bez znaczenia jest to, że niniejsze przedsiębiorstwo posiada indywidualne podejście do każdego klienta. Biuro znajduje się w Warszawie w dzielnicy Bielany, natomiast usługi pogrzebowe w zakładzie pogrzebowym Heron świadczone są na terenie całej Warszawy.

Ponadto pracownicy pozwalają rodzinie zmarłego na pożegnanie się z najbliższą osobą w Kaplicach Przedpogrzebowych. W zakładzie pogrzebowym można skorzystać z najlepszych karawan marki Mercedes – Benz. Pogrzeby są organizowane według światowych standardów, także można liczyć na wsparcie oraz doświadczenie pracowników zakładu pogrzebowego. Każdemu należy się pochówek godny, także wszystkie pogrzeby są organizowane według wytycznych rodziny zmarłego.

5 1 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x