Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Aktualności i media
Biznes i finanse
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Serwis informacyjny
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda

Spływy kajakowe na Kaszubach

Kiedy nadchodzi lato, a pogoda za oknem sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, szukamy różnych atrakcji i form spędzania wolnego czasu. Dla miłośników wrażeń i obcowania z naturą najlepszą rozrywką mogą okazać się spływy kajakowe.

Firma KAJAKERSI oferuje swoim klientom najróżniejsze trasy kajakarskie. Kaszuby to region o malowniczych terenach, które nie zawsze są do końca odkryte i poznane. Dlatego też chcąc połączyć sport z odkrywaniem przyrody, to spływy kajakowe rzeką Słupią będą najlepszym rozwiązaniem.

Idealna wypożyczalnia kajaków

Kajakersi przygotowali dla każdego dogodną trasę. Nie należy martwić się swoją kondycją czy ograniczonymi możliwościami. Jeśli czujesz, że kajaki to Twoja nowa pasja możesz wybrać najdłuższą z tras, jeśli jednak nie czujesz się na siłach, bądź na wyprawę wybierasz się z dziećmi, to nic straconego! W ofercie są również krótsze i mniej wymagające odcinki. Dla amatorów innych wrażeń i eksploatowania przyrody możliwe jest samodzielne ustalenie trasy z pracownikami Kajakersów.

Piękne rzeki na Kaszubach idealne na spływy kajakowe

Województwo pomorskie słynie ze swoich atutów przyrodniczych, dlatego też chcąc poczuć się bliżej natury i poznawać naturalne środowisko, a tym samym spędzić miło i aktywnie czas spływy kajakowe są doskonałym wyborem. Nie musisz się martwić o żadną kwestię techniczną. Nasz wykwalifikowany personel wszystkim się zajmie. W ofercie znajdują się kajaki jednoosobowe jak i dwuosobowe. Dowóz sprzętu na miejsce jest bezpłatny do określonej ilości kilometrów.

Kajakersi – kompleksowa organizacja spływów kajakowych

Chcesz spróbować swoich sił na spływie kajakowym, jednak potem jedziesz dalej i masz ze sobą wiele bagażu? Nie ma problemu ekipa Kajakersów zajmie się Twoim bagażem, a samochód bezpiecznie będzie czekał na parkingu. Twoim zadaniem jest poznawanie otoczenia i świetna zabawa! Zadowoleni klienci to najlepsze, co może się przytrafić, dlatego tak ważne jest dbanie o wspólne dobro i jak największy komfort. Przemierzając kolejne kilometry w kajaku poznaje się nowe jeziora Pomorza.

Cisza i spokój pozwolą odciąć się od codziennego zgiełku i stresu związanego z prozą życia. Kto raz spróbuje z pewnością będzie chciał dalej uczestniczyć w tej wspaniałej aktywności. Nie czekaj w nieskończoność na odpoczynek i emocje. Przeżyj przygodę już dziś! Spływy kajakowe organizowane przez Kajakersów z pewnością dostarczą wrażeń, a znajomi pozazdroszczą tak miło spędzonego czasu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x