Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Aktualności i media
Biznes i finanse
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Serwis informacyjny
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda

SMP Center

Mikropigmentacja włosów Gdańsk, Gdynia - Mikropigmentacja skóry głowy, medyczna

Nazwa firmy: SMP Center Micro Hair Clinic

Adres: Legionów 112/2, 81-472 Gdynia (budynek ALTUS)

Telefon: 500332531

www: https://smp-center.com/

Mikropigmentacja skóry głowy, inaczej SMP (skrót od scalp micropigmentation) polega na precyzyjnym ręcznym wprowadzeniu w skórę głowy cząsteczek pigmentu. Napigmentowany naskórek do złudzenia przypomina czaszkę człowieka ogolonego na zero. W wypadku, gdy pigmentuje się tylko część głowy, na przykład zakola czy koronę, po skończonym zabiegu trudno określić granicę pomiędzy naturalnymi a powstałymi na skutek wprowadzenia barwnika sztucznymi mieszkami włosowymi.

Kolor pigmentu jest starannie dobierany i nie różni się od naturalnego koloru włosów. Wraz z upływem czasu barwnik może lekko spłowieć i wtedy warto poddać się tzw. retuszowi. Tatuaż medyczny jest bezinwazyjny, bezpieczny i prawie bezbolesny, choć odczucie bólu jest sprawą indywidualną.

Mikropigmentacja medyczna w szczególności zalecana jest osobom, które zmagają się z problemami natury estetycznej spowodowanymi czynnikami takimi, jak:

  • łysienie androgenowe
  • łysienie plackowate
  • łysienie bliznowaciejące
  • całkowita utrata włosów w wyniku przebytej choroby

Klinika pomaga również osobom uskarżającym się na zbyt rzadkie włosy i prześwity, zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Ważną grupę pacjentów stanowią osoby z bliznami po przeszczepach włosów, operacjach, wypadkach czy oparzeniach.

Klinikę z siedzibą w Gdańsku tworzy zespół fachowców po praktykach w wiodących ośrodkach SMP na świecie. Ceny zabiegów zaczynają się od 1,5 tysiąca złotych, a koszt można rozłożyć na raty.

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x