Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda

SMP Center

Mikropigmentacja włosów Gdańsk, Gdynia - Mikropigmentacja skóry głowy, medyczna

Nazwa firmy: SMP Center Micro Hair Clinic

Adres: Legionów 112/2, 81-472 Gdynia (budynek ALTUS)

Telefon: 500332531

www: https://smp-center.com/

Mikropigmentacja skóry głowy, inaczej SMP (skrót od scalp micropigmentation) polega na precyzyjnym ręcznym wprowadzeniu w skórę głowy cząsteczek pigmentu. Napigmentowany naskórek do złudzenia przypomina czaszkę człowieka ogolonego na zero. W wypadku, gdy pigmentuje się tylko część głowy, na przykład zakola czy koronę, po skończonym zabiegu trudno określić granicę pomiędzy naturalnymi a powstałymi na skutek wprowadzenia barwnika sztucznymi mieszkami włosowymi.

Kolor pigmentu jest starannie dobierany i nie różni się od naturalnego koloru włosów. Wraz z upływem czasu barwnik może lekko spłowieć i wtedy warto poddać się tzw. retuszowi. Tatuaż medyczny jest bezinwazyjny, bezpieczny i prawie bezbolesny, choć odczucie bólu jest sprawą indywidualną.

Mikropigmentacja medyczna w szczególności zalecana jest osobom, które zmagają się z problemami natury estetycznej spowodowanymi czynnikami takimi, jak:

  • łysienie androgenowe
  • łysienie plackowate
  • łysienie bliznowaciejące
  • całkowita utrata włosów w wyniku przebytej choroby

Klinika pomaga również osobom uskarżającym się na zbyt rzadkie włosy i prześwity, zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Ważną grupę pacjentów stanowią osoby z bliznami po przeszczepach włosów, operacjach, wypadkach czy oparzeniach.

Klinikę z siedzibą w Gdańsku tworzy zespół fachowców po praktykach w wiodących ośrodkach SMP na świecie. Ceny zabiegów zaczynają się od 1,5 tysiąca złotych, a koszt można rozłożyć na raty.

0 0 vote
Article Rating