Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda
Strona główna » Zdrowie i uroda » Rose Medica

Rose Medica

Ginekolog Kraków, USG - ROSE MEDICA

Nazwa firmy: Gabinet Rose Medica

Adres: Grzegórzecka 12, 31-422 Kraków

Telefon: 12 421 24 14

www: http://www.rosemedica.pl/

Dbanie o prawidłowy rozwój swojego ciała to podstawa funkcjonowania. Ginekolog to lekarz, który swoją pracę przede wszystkim opiera na zaufaniu i zrozumieniu swojego pacjenta. USG przeprowadzane podczas ciąży, czy wizyt kontrolnych powinno cechować się dokładnością i dbałością o komfort pacjenta. Dowiedz się dlaczego warto zaufać Rose Medica– miejscu, dzięki któremu Kraków wszedł na nowy poziom lecznictwa.

Profesjonalna obsługa za każdym razem

Badania przeprowadzane w naszej klinice cechują się niezwykła dokładnością i troską. Każdy, kto zdecyduje się powierzyć nam swoje zdrowie może mieć pewność, że jesteśmy osobami rozumiejącymi potrzeby innych i z całych sił pragniemy nieść pomoc, a także wsparcie.

Kobiety w ciąży, które nas odwiedzają mogą liczyć na profesjonalną pomoc i „lekki” język, dzięki któremu na każde pytanie zostanie udzielona profesjonalna odpowiedź. Wiemy, jak ważny jest okres noszenia pod swym serduszkiem małego człowieka, dlatego też staramy się, aby wszyscy czuli się u nas dobrze i mogli nam w pełni zaufać.

Co oferujemy?

W Rose Medica istnieje możliwość wykonania wielu badać takich jak:

  • USG genetyczne 3D, 4D
  • USG ginekologiczne
  • USG ciąży; piersi i węzłów chłonnych;
  • a także USG jąder i prostaty.

Przekonaj się sam jak proste jest zadbanie o Twój komfort i bezpieczeństwo. Odwiedź specjalistów, którzy nastawieni są na Twój komfort i wsparcie na każdym etapie wizyty.

0 0 vote
Article Rating