Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Aktualności i media
Biznes i finanse
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Serwis informacyjny
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda

Pełen profesjonalizmu zakład pogrzebowy w Nadarzynie

Strata bliskiej osoby może prowadzić do poczucia zagubienia. Człowiek ogarnięty rozpaczą z trudem odnajduje się w życiu codziennym. Z bólem, czy tego chce czy nie, musi ostatecznie pożegnać swojego członka rodziny lub przyjaciela. W poszukiwaniu fachowej pomocy skorzysta z usług Domu pogrzebowego Cerber w Nadarzynie. To tutaj człowiek w żałobie odnajdzie zrozumienie i empatię.

Całkowicie zagubiony i przytłoczony żałobą klient zostanie nie tylko wysłuchany, ale również odpowiednio poprowadzony przez wszystkie etapy organizacji uroczystości pogrzebowej. Wysokiej jakości obsługa klienta oraz działania z równie wysokimi standardami etycznymi, stanowią priorytet firmy funeralnej. Pracownicy jasno przedstawiają koszty usług i zapewniają bliskim zmarłego wyczerpujące informacje na temat wszelkich opłat.

Organizacja pogrzebów w Nadarzynie

Pracownicy przygotowani na różne niespodziewane i nagłe sytuacje, są do dyspozycji przez całą dobę i tydzień pod numerem telefonu 503 029 716. Już w trakcie pierwszej rozmowy, rodziny zmarłego otrzymują fachowe doradztwo oraz możliwość zadania nurtujących ich pytań. Pod tym numerem przyjmowane są całodobowe przewozy zmarłych do własnej chłodni ze szpitali czy mieszkań. Transport odbywa się specjalistycznie przystosowanymi do tego karawanami na obszarze Polski oraz poza jej granicami. 

W trakcie przygotowań do pogrzebu, może okazać się, że rodzina będzie potrzebowała finansowego wsparcia. O tę kwestię zadbał Zakład pogrzebowy Cerber z Nadarzyna, który w imieniu bliskich zmarłego załatwia wypłaty zasiłków pogrzebowych z takich instytucji jak ZUS czy KRUS. Zgodnie z życzeniem osób pogrążonych w żałobie, indywidualnie przygotowywany jest ubiór oraz kosmetyka zmarłego. Do wyboru jest także wiele rodzajów trumien, urn oraz tabliczek pogrzebowych. Na specjalne życzenie komponowane są wyjątkowe wieńce oraz piękne wiązanki z takich kwiatów jak lilie, kalie czy róże.

Kompleksowa organizacja pogrzebów umożliwia przygotowanie ostatniej drogi różnego wyznania, nie tylko katolickiego. To także uroczystości świeckie z mistrzem ceremonii oraz oczywiście kremacje. Te ostatnie należą do najbardziej ekologicznej i zdecydowanie tańszej alternatywy. Do zapoznania się z pełną ofertą Domu pogrzebowego Cerber z Nadarzyna zapraszamy na stronę www. nadarzyn.pogrzeby-cerber.pl.

Dom pogrzebowy w Nadarzynie

ul. Sienkiewicza 11, 

05-830 Nadarzyn

Numery tel.: 503 029 716 /(22) 720 61 44

Adres e-mail:  biuro@pogrzeby-cerber.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x