Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Aktualności i media
Biznes i finanse
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Serwis informacyjny
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda
Strona główna » Usługi pogrzebowe » Nekropolis: Zakład pogrzebowy, Bielany Żoliborz

Nekropolis: Zakład pogrzebowy, Bielany Żoliborz

Zakład Pogrzebowy Warszawa Bielany, Żoliborz - Usługi pogrzebowe NEKROPOLIS

Nazwa firmy: Zakład Pogrzebowy Nekropolis

Adres: Gwiaździsta 17, 01-651 Warszawa

Telefon: 602-390-231

www: https://nekropolis.com.pl/

„Nekropolis” to zakład pogrzebowy, który świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe już od 1990 roku. Posiada swoje biura w trzech powiatach: Warszawskim, Wołomińskim oraz Wyszkowskim, ale oprócz Polski, oferuje swoje usługi również na terenie Europy i świata. Wykwalifikowany personel pracuje przez całą dobę, gotów spełnić wszystkie oczekiwania klientów, jak również oferując pomoc w wyborze usług z bogatej oferty zakładu. Ponadto, w ramach domu pogrzebowego działa tzw. mobilne biuro, które umożliwia załatwienie formalności w miejscu wskazanym przez klienta.

Firma „Nekropolis” organizuje pogrzeby zarówno o charakterze religijnym, jak również świeckim. Na życzenie klienta świadczy usługi kremacji osoby zmarłej. Do czasu pochówku ciała zmarłych spoczywają w nowoczesnych chłodniach z zapleczem należących do firmy.

Oferta – Zakład Pogrzebowy Nekropolis Warszawa

Klienci mogą wybierać spośród bogatej oferty trumien i urn. Znajdą tam m.in. trumny sosnowe i dębowe, jak również urny wykonane z: drewna, kamienia, mosiądzu, kompozytu, ceramiki lub metalu.

Dom pogrzebowy posiada również własne kaplice, które dzięki współpracy z najlepszymi lokalnymi kwiaciarniami i szkółkami roślin ozdobnych, z największą dbałością są dekorowane najpiękniejszymi kompozycjami kwiatowymi. Każda z tych kompozycji może być dodatkowo przyozdobiona szarfami z indywidualnymi napisami.

Dzięki taborowi samochodowemu i doświadczonym kierowcom, firma świadczy usługi transportu zmarłych, w tym międzynarodowego.

Aby jak najlepiej wspomóc klienta, zakład pogrzebowy załatwia wszystkie biurokratyczne i administracyjne formalności związane z ceremonią. Personel pomoże także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego.

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x