Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda
Strona główna » Usługi pogrzebowe » Nekropolis: Zakład pogrzebowy Wola, Żoliborz

Nekropolis: Zakład pogrzebowy Wola, Żoliborz

Zakład Pogrzebowy Warszawa Bielany, Żoliborz - Usługi pogrzebowe NEKROPOLIS

Nazwa firmy: Zakład Pogrzebowy Nekropolis

Adres: Gwiaździsta 17, 01-651 Warszawa

Telefon: 602-390-231

www: https://nekropolis.com.pl/

„Nekropolis” to zakład pogrzebowy, który świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe już od 1990 roku. Posiada swoje biura w trzech powiatach: Warszawskim, Wołomińskim oraz Wyszkowskim, ale oprócz Polski, oferuje swoje usługi również na terenie Europy i świata. Wykwalifikowany personel pracuje przez całą dobę, gotów spełnić wszystkie oczekiwania klientów, jak również oferując pomoc w wyborze usług z bogatej oferty zakładu. Ponadto, w ramach domu pogrzebowego działa tzw. mobilne biuro, które umożliwia załatwienie formalności w miejscu wskazanym przez klienta.

Firma „Nekropolis” organizuje pogrzeby zarówno o charakterze religijnym, jak również świeckim. Na życzenie klienta świadczy usługi kremacji osoby zmarłej. Do czasu pochówku ciała zmarłych spoczywają w nowoczesnych chłodniach z zapleczem należących do firmy.

Oferta – Zakład Pogrzebowy Nekropolis Warszawa

Klienci mogą wybierać spośród bogatej oferty trumien i urn. Znajdą tam m.in. trumny sosnowe i dębowe, jak również urny wykonane z: drewna, kamienia, mosiądzu, kompozytu, ceramiki lub metalu.

Dom pogrzebowy posiada również własne kaplice, które dzięki współpracy z najlepszymi lokalnymi kwiaciarniami i szkółkami roślin ozdobnych, z największą dbałością są dekorowane najpiękniejszymi kompozycjami kwiatowymi. Każda z tych kompozycji może być dodatkowo przyozdobiona szarfami z indywidualnymi napisami.

Dzięki taborowi samochodowemu i doświadczonym kierowcom, firma świadczy usługi transportu zmarłych, w tym międzynarodowego.

Aby jak najlepiej wspomóc klienta, zakład pogrzebowy załatwia wszystkie biurokratyczne i administracyjne formalności związane z ceremonią. Personel pomoże także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego.

0 0 vote
Article Rating