Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda
Strona główna » Usługi pogrzebowe » Memento Mori: pogrzeby Warszawa

Memento Mori: pogrzeby Warszawa

Dom Pogrzebowy Warszawa Memento Mori - Zakład Pogrzebowy Mokotów, Ochota

Nazwa firmy: Zakład Pogrzebowy Memento Mori

Adres: Nowogrodzka 51 (kaplica św. Barbary), 
00-695 Warszawa Śródmieście

Telefon: (22) 693 00 45

www: https://memento-mori-warszawa.pl/

Śmierć bliskiej osoby jest bardzo trudnym czasem dla rodziny i przyjaciół, tym bardziej, że przynajmniej w pierwszej chwili nie można oddać się żałobie, a należy przygotować godny pochówek. Wybór odpowiedniego domu pogrzebowego może przynieść wiele problemów – rodzinie zależy przede wszystkim na oddaniu szacunku zmarłej osobie, a także na kosztach.

Pogrzeby Warszawa – usługi pogrzebowe

Na stronie internetowej https://memento-mori-warszawa.pl/ znajduje się oferta domu pogrzebowego Memento Mori, który działa na terenie Warszawy od wielu lat. W zależności od preferencji, ten zakład pogrzebowy może zorganizować pogrzeby zarówno o charakterze religijnym, jak i świeckim. Rodzina może powierzyć pracownikom przygotowanie całej ceremonii. Jeśli chodzi o koszty, dopasowane są one do charakteru pogrzebu – każda ceremonia traktowana jest indywidualnie, ponieważ klienci mają różne życzenia, co oczywiście wpływa na cenę. Dom pogrzebowy oferuje swoją własną kaplicę, z której można skorzystać przed samym pogrzebem – rodzina będzie mogła pożegnać się ze zmarłą osobą i oddać jej należny szacunek.

W jakich dzielnicach Warszawy są świadczone usługi? Ten dom pogrzebowy obsługuje Mokotów, Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Wolę, Ochotę, Pragę, Targówek oraz Bródno.

0 0 vote
Article Rating