Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Aktualności i media
Biznes i finanse
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Serwis informacyjny
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda
Strona główna » Usługi pogrzebowe » Memento Mori: pogrzeby Warszawa

Memento Mori: pogrzeby Warszawa

Dom Pogrzebowy Warszawa Memento Mori - Zakład Pogrzebowy Mokotów, Ochota

Nazwa firmy: Zakład Pogrzebowy Memento Mori

Adres: Nowogrodzka 51 (kaplica św. Barbary), 
00-695 Warszawa Śródmieście

Telefon: (22) 693 00 45

www: https://memento-mori-warszawa.pl/

Śmierć bliskiej osoby jest bardzo trudnym czasem dla rodziny i przyjaciół, tym bardziej, że przynajmniej w pierwszej chwili nie można oddać się żałobie, a należy przygotować godny pochówek. Wybór odpowiedniego domu pogrzebowego może przynieść wiele problemów – rodzinie zależy przede wszystkim na oddaniu szacunku zmarłej osobie, a także na kosztach.

Pogrzeby Warszawa – usługi pogrzebowe

Na stronie internetowej https://memento-mori-warszawa.pl/ znajduje się oferta domu pogrzebowego Memento Mori, który działa na terenie Warszawy od wielu lat. W zależności od preferencji, ten zakład pogrzebowy może zorganizować pogrzeby zarówno o charakterze religijnym, jak i świeckim. Rodzina może powierzyć pracownikom przygotowanie całej ceremonii. Jeśli chodzi o koszty, dopasowane są one do charakteru pogrzebu – każda ceremonia traktowana jest indywidualnie, ponieważ klienci mają różne życzenia, co oczywiście wpływa na cenę. Dom pogrzebowy oferuje swoją własną kaplicę, z której można skorzystać przed samym pogrzebem – rodzina będzie mogła pożegnać się ze zmarłą osobą i oddać jej należny szacunek.

W jakich dzielnicach Warszawy są świadczone usługi? Ten dom pogrzebowy obsługuje Mokotów, Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Wolę, Ochotę, Pragę, Targówek oraz Bródno.

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x