Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Aktualności i media
Biznes i finanse
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Serwis informacyjny
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda

Kompleksowe usługi pogrzebowe zakład Koperski

Szukasz firmy, która kompleksowo obsłuży i zorganizuje ceremonię pogrzebową? Chcesz, aby ostatnie pożegnanie bliskiej Tobie osoby, było przeprowadzone profesjonalnie, a jednocześnie w atmosferze zadumy i wsparcia dla uczestników pogrzebu? Dowiedz się więcej o usługach zakładu Koperski i poznaj ich zakres.

Kompleksowa obsługa i organizacja pogrzebów

Jesteś mieszkańcem Warszawy lub po prostu cmentarz powązkowski jest miejscem pochówku osoby z Twojej rodziny? Zakład pogrzebowy Wola – Powązki zapewnia sprawną i pełną obsługę od momentu odebrania zmarłej osoby z miejsca zgonu do pochówku trumny na cmentarzu. Pierwszym kontaktem z firmą pogrzebową jest informacja od członka rodziny o miejscu zgonu. W możliwie najkrótszym czasie wysyłamy nasz samochód karawan, który następnie transportuje ciało do chłodni.

Wszystkie czynności związane z kosmetyką przy ciele zmarłego, przeprowadzane są w domu pogrzebowym. Oferujemy mycie i ubieranie zmarłych, a także ich tanatokosmetykę, czyli wykonanie profesjonalnego makijażu pośmiertnego. Jeśli wolą osoby zmarłej lub jej najbliższych była kremacja, to można bez problemu ją zorganizujemy. Wedle woli można ją przeprowadzić z obecnością rodziny kub bez niej.

Jakie inne usługi związane z pogrzebem oferuje zakład Koperski?

Zapewniamy pomoc w przygotowaniu niestandardowych wymiarów trumien, potrzebnej dla osoby zmarłej. W razie problemów z miejscem na pochówek pomagamy wybrać kwaterę cmentarną. Nasze karawany zapewniają transport osób zmarłych na terenie całego kraju. W razie potrzeby sprowadzenia ciała spoza granic Polski organizujemy transport lądowy lub powietrzny. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdy zależy na bardzo szybkim transporcie ciała osoby zmarłej.

W tej przykrej chwili często nie mamy sił lub możliwości załatwienia czynności prawnych związanych z pogrzebem. Firma Koperski Usługi Pogrzebowe Wola – Powązki zapewni także kompletną obsługę formalnoprawną. Do reprezentowania Państwa przez naszą firmę, w kontakcie z instytucjami państwowymi lub kościelnymi potrzebne jest jednak upoważnienie.

Usługi dodatkowe organizowane przez zakład pogrzebowy Koperski

Realizując dodatkowe usługi, związane z tą przykrą dla każdej osoby sytuacją, oferujemy także możliwość zamieszczenia nekrologów i kondolencji w prasie, a nawet umieszczenie klepsydr na plakatach i rozwieszenie ich. Wedle życzenia możemy zaproponować oprawę muzyczną całej ceremonii, odtwarzaną z nośników lub wykonywaną na żywo przez profesjonalnego muzyka.

Dla upamiętnienia uroczystości ostatniego pożegnania zapewniamy także obsługę fotograficzną i video. Posiadamy przenośne wystroje kaplic oraz namioty żałobne, które są bardzo przydatne w przypadku złych warunków atmosferycznych. Jeśli nie masz czasu na zamówienie wieńców, wiązanek czy bukietów pogrzebowych możesz zlecić to naszej firmie. Jesteśmy otwarci na każdą uwagę lub zmianę w trakcie załatwiania spraw związanych z obsługą pogrzebu. Nasz zakład jest do Państwa dyspozycji całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x