Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Aktualności i media
Biznes i finanse
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Serwis informacyjny
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda

Kompleksowa organizacja uroczystości pogrzebowych w Olsztynie

Zakład pogrzebowy Arka w Olsztynie od lat służy mieszkańcom miasta i okolic w trudnych chwilach straty bliskich. Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu, firma pogrzebowa Arka prowadzona przez Panią Annę i Elżbietę Michałowską, zdobyła zaufanie społeczności, zapewniając godne pożegnanie dla zmarłych oraz prawdziwe wsparcie dla ich rodzin.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, dom pogrzebowy w Olsztynie dysponuje nowoczesnym wyposażeniem oraz specjalistycznymi samochodami pogrzebowymi doskonale przystosowanymi do przewozu zmarłych zgodnie z obowiązującymi standardami. W sytuacjach nagłych i niespodziewanych, eksportacje ciała zmarłego realizowane są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, również poza granicami Polski. Zlecenia na transport  przyjmowane są pod numerami telefonów 605 635 908 bądź 605 665 909.

Zakład pogrzebowy Arka w Olsztynie to miejsce, które działając z szacunkiem i wrażliwością, zapewnia godne pożegnanie dla zmarłych różnego wyznania. Z poszanowaniem życzeń rodzin oraz zmarłego, organizowane są uroczystości funeralne tradycyjne, religijne, świeckie czy  kremacje, które zyskują na popularności ze względu na etykę i ekologię.

Empatyczne podejście pracowników zakładu pogrzebowego w Olsztynie

Personel biura pogrzebowego Arka wyróżnia się wyjątkowym zrozumieniem i delikatnością, będąc zawsze gotowym, by wesprzeć swoich klientów w najtrudniejszych momentach.

Pracownicy firmy funeralnej są wysoce profesjonalnymi i doświadczonymi specjalistami, którzy podchodzą indywidualnie do każdej rodziny. To osoby, które ukończyły najróżniejsze kursy doszkalające z branży pogrzebowej, w tym także w tanatokosmetyce. 

W dbałości o wyjątkowość ceremonii pogrzebowych, personel zakładu pogrzebowego w Olsztynie od wielu lat oferuje możliwość przygotowania różnorodnych form florystycznych na pogrzeb. Kompetentni floryści tworzą kompozycje kwiatowe na specjalne zamówienia klientów. Zgodnie z życzeniami, mogą to być proste bukiety, ale również te bardziej skomplikowane i wymagające. Do najpopularniejszych należą wieńce, wiązanki czy piękne korony kwiatowe.

Więcej informacji na temat bogatej oferty zakładu pogrzebowego Arka w Olsztynie znajdą Państwo pod adresem www.arkaolsztyn.pl.

Zakłady pogrzebowe w Olsztynie

Biuro Zatorze

ul. Zientary-Malewskiej 2a

10-302 Olsztyn

NIP: 739-308-94-94

tel./fax 89 534 72 42

kom. 605 635 908

e-mail: biuro@arkaolsztyn.pl

Biuro czynne:

pn.- pt. 8:00 – 16:00

sob. 8:00 – 14:00

Druga filia znajduje się w Biurze Jaroty:

na ul. Zbigniewa Herberta 16/24,

10-686 Olsztyn

tel. 89 526 66 01

kom. 605 665 909

e-mail: biurojaroty@arkaolsztyn.pl

Biuro czynne:

pn.- pt. 9:00 – 17:00

sob. 10:00 – 14:00

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x