Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Aktualności i media
Biznes i finanse
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Serwis informacyjny
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda

Zakład pogrzebowy Ameno Łomianki – pogrzeby z godnością

Dom pogrzebowy Łomianki jest firmą, która na rynku funeralnym działa od wielu lat, dzięki temu przez ten czas nabyła bogate doświadczenie oraz nauczyła się spełniać oczekiwania i możliwości finansowe klientów. Już od pierwszego kontaktu i telefonu firma pogrzebowa staje na wysokości zadania i wykazuje się ogromnym profesjonalizmem.

Firma Ameno zawsze stara się objąć klienta ogromną troską i wsparciem. Dom pogrzebowy Łomianki od wielu lat oferuje kompleksową pomoc oraz organizację godnych ceremonii pogrzebowych. Zakład pogrzebowy Ameno jest świadomy z jakim ogromnym bólem i pustką mierzy się rodzina zmarłego, dlatego zawsze stara się przejąć jak najwięcej obowiązków związanych z organizacją pogrzebu i formalnościami.

Klient korzystający z usług Ameno Łomianki zawsze otrzyma pomoc najwyższej jakości, ale również spotka się z ogromną życzliwością, wsparciem i empatią. Organizowane pogrzeby w wyżej opisanym zakładzie zawsze utrzymane są w stylu podniosłym i uroczystym.

Firma pogrzebowa w Łomiankach posiada w swojej kadrze pracowniczej tylko osoby wykwalifikowane i kompetentne. W konsekwencji tego, pracownicy są w stanie prawidłowo i należycie zorganizować uroczystość, zawsze stając na wysokości postawionych wymagań.

Usługi pogrzebowe Ameno Łomianki

Firma pogrzebowa Łomianki posiada bardzo rozbudowaną ofertę, do podstawowych usług należy:

  • pogrzeby tradycyjne, pracownicy zawsze starają się, aby uroczystość przebiegła według oczekiwań klienta. Organizowane uroczystości zawsze mają podniosły i elegancki charakter.
  • pogrzeb z kremacją, zakład pogrzebowy Ameno w swojej ofercie posiada wiele rodzajów trumien kremacyjnych oraz urn pogrzebowych.
  • pogrzeby świeckie, pracownicy zakładu zapewniają możliwość z korzystania z pogrzebu świeckiego, mimo iż jest to bardziej rzadka forma pochówku.
  • pogrzeby wyznaniowe, dom pogrzebowy Ameno dba, aby osoba zmarła została pochowana według swoich poglądów, dlatego w sali pożegnań znajduje się wiele symboli religijnych.
  • kosmetyka pośmiertna, firma pogrzebowa współpracuje z wykwalifikowanymi tanatokosmetykami, których celem jest przygotowanie ciała w taki sposób, aby nie było widać oznak choroby, śmierci.
  • oprawa muzyczna i florystyczna, muzyka może być puszczona z odtwarzacza lub zagrana na żywo przez uzdolnionych muzyków, a wybraniu kwiatów decyzję podejmuje rodzina, która zawsze może poprosić o doradztwo.
  • akcesoria pogrzebowe, rodzina posiada możliwość zakupienia ubrań dla zmarłych oraz różnego rodzaje dewocjonalia.
  • opieka nad grobami, pracownicy mogą zaoferować mycie grobów, zapalanie zniczy, odśnieżanie, wymianę wody i kwiatów, grabienie.
  • przygotowanie zmarłego, w swojej ofercie Ameno posiada balsamację, którą wykonuje doświadczony i wykwalifikowany balsamista.
  • e nekrologii i transmisje online, jest to innowacyjny sposób na powiadamianie rodziny, bliskich o śmierci zmarłego oraz o szczegółach ceremonii pogrzebowej. Transmisja online jest odpowiednim rozwiązaniem, gdy dana osoba nie może pojawić się na pogrzebie, np. z powodu choroby.

Wyżej wymienione usługi są wykonywane na najwyższym poziomie, ale również w swojej ofercie posiada usługi, których nie świadczy każdy zakład pogrzebowy. Firma pogrzebowa posiada swoją własną kaplice, posiada ona minimalistyczny styl. Kaplica jest w stonowanych i neutralnych barwach, takich jak: biały, szary oraz beżowy, dominują chłodne odcienie, które dodatkowo optycznie powiększają przestrzeń. Dodatkowo zakład pogrzebowy posiada własną chłodnie, dzięki której rodzina nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z wynajmu pomieszczenia chłodniczego. Firma pogrzebowa zajmuje się również przewozem zmarłych, każdy transport odbywa się należycie oraz z ogromnym poszanowaniem ciała. Transport wykonywany jest na terenie całego kraju.

Kontakt z firmą pogrzebową Łomianki

Ameno jest zakładem pogrzebowym godnym polecenia i zaufania, co poświadczą pozytywne opinie klientów oraz rekomendacje portali funeralnych. Kontakt z zakładem pogrzebowym jest całodobowy oraz siedem dni w tygodniu.

Ulica Brukowa 6A, 05-092 Łomianki

Telefon: 602892079 i 660100855

Mail: biuro@ameno.com.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x