Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda

Classeq

CLASSEQ - Zmywarki gastronomiczne_ kapturowe, podblatowe, przemysłowe _ CLASSEQ

Nazwa firmy: Classeq Polska Sp. z o.o.

Adres: Trakt Brzeski 62B, 05-077 Warszawa-Wesoła

Telefon: +48 603 718 008

www: https://www.classeq.pl/

Profesjonalne zmywarki gastronomiczne stanowią jedne z podstawowych elementów wyposażenia poszczególnych lokali gastronomicznych. Te praktyczne oraz funkcjonalne urządzenia nie tylko usprawniają pracę personelu, ale także zapewniają estetyczny i higieniczny wygląd naczyń.

Zmywarki przemysłowe – szeroka oferta na rynku

Wybór zmywarek produkcyjnych na rynku jest ogromny. W asortymencie wielu sklepów znajduje się mnóstwo rodzajów urządzeń, które to doskonale sprawdzą się w małych restauracjach, dużych salach bankietowych, szpitalach, hotelach oraz wielu innych obiektach. Wśród wielu z nich można wymienić:

  • małe zmywarki do szkła, często zwane podblatowe, które to znalazły szerokie zastosowanie m w wielu pubach, barach oraz kawiarniach.
  • zmywarki uniwersalne – które to ze względu na szerokie spektrum zastosowań zaliczana się do jedne z najpopularniejszych tego typu urządzeń
  • zmywarki kapturowe – używane w szczególności w dużych obiektach, wśród których można wymienić: weselne oraz hotele. Urządzenia te może bez problemu pracować przez cały dzień, co umożliwia umycie ogromnej ilości naczyń
  • zmywarki do tac, garnków oraz różnorodnych naczyń – bardzo przypominające budową zmywarki uniwersalne, niemniej charakteryzujące się wyższymi komorami oraz znacznie większymi koszami wsadowymi, dzięki czemu myją one bez problemu wszystkie duże naczynia.

Wymienione zmywarki udostępnione są dla klientów w kilkunastu opcjach wyposażenia, zatem sprzęt ten można idealnie dopasować do swoich potrzeb.

Polecane firmy z kategori:


5 1 vote
Article Rating