Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Aktualności i media
Biznes i finanse
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Serwis informacyjny
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda

Classeq

CLASSEQ - Zmywarki gastronomiczne_ kapturowe, podblatowe, przemysłowe _ CLASSEQ

Nazwa firmy: Classeq Polska Sp. z o.o.

Adres: Trakt Brzeski 62B, 05-077 Warszawa-Wesoła

Telefon: +48 603 718 008

www: https://www.classeq.pl/

Profesjonalne zmywarki gastronomiczne stanowią jedne z podstawowych elementów wyposażenia poszczególnych lokali gastronomicznych. Te praktyczne oraz funkcjonalne urządzenia nie tylko usprawniają pracę personelu, ale także zapewniają estetyczny i higieniczny wygląd naczyń.

Zmywarki przemysłowe – szeroka oferta na rynku

Wybór zmywarek produkcyjnych na rynku jest ogromny. W asortymencie wielu sklepów znajduje się mnóstwo rodzajów urządzeń, które to doskonale sprawdzą się w małych restauracjach, dużych salach bankietowych, szpitalach, hotelach oraz wielu innych obiektach. Wśród wielu z nich można wymienić:

  • małe zmywarki do szkła, często zwane podblatowe, które to znalazły szerokie zastosowanie m w wielu pubach, barach oraz kawiarniach.
  • zmywarki uniwersalne – które to ze względu na szerokie spektrum zastosowań zaliczana się do jedne z najpopularniejszych tego typu urządzeń
  • zmywarki kapturowe – używane w szczególności w dużych obiektach, wśród których można wymienić: weselne oraz hotele. Urządzenia te może bez problemu pracować przez cały dzień, co umożliwia umycie ogromnej ilości naczyń
  • zmywarki do tac, garnków oraz różnorodnych naczyń – bardzo przypominające budową zmywarki uniwersalne, niemniej charakteryzujące się wyższymi komorami oraz znacznie większymi koszami wsadowymi, dzięki czemu myją one bez problemu wszystkie duże naczynia.

Wymienione zmywarki udostępnione są dla klientów w kilkunastu opcjach wyposażenia, zatem sprzęt ten można idealnie dopasować do swoich potrzeb.

Polecane firmy z kategori:


5 1 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x