Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Kategorie
Akcesoria
Aktualności
Gastronomia
Internet
Katalog stron
Medycyna estetyczna
Motoryzacja
Oprogramowanie
Serwery
Usługi pogrzebowe
Zdrowie i uroda
Strona główna » Usługi pogrzebowe » Apokalipsa Radom: dom pogrzebowy

Apokalipsa Radom: dom pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Radom - Usługi pogrzebowe APOKALIPSA

Nazwa firmy: Zakład Pogrzebowy Apokalipsa

Adres: Aleksandrowicza 1a,
26-617 Radom

Telefon: +48 693 561 392

www: https://zakladpogrzebowyradom.pl/

Od wielu lat prowadzimy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie Radomia i okolic. Organizujemy pogrzeby zarówno o charakterze religijnym, jak i świeckim. Wiemy, jak trudnym doświadczeniem jest strata bliskiej osoby, dlatego nasz wykwalifikowany personel zawsze chętnie służy pomocą, wsparciem i doświadczeniem.

 

„Apokalipsa” – profesjonalne usługi pogrzebowe – Radom i okolice

 

Oferujemy przewóz ciał osób zmarłych na terenie całej Polski. Nasz zakład pogrzebowy jest w posiadaniu specjalistycznego taboru samochodowego obsługiwanego przez odpowiedzialnych kierowców.

Posiadamy własną kaplicę, chłodnię oraz prosektorium. Na życzenie klienta pomagamy w organizacji kremacji, jak również dokonujemy ekshumacji.

Posiadamy bogatą ofertę trumien, urn oraz relikwiarzy.

Organizujemy kompleksową oprawę pogrzebu, poczynając od oprawy muzycznej, aż po oprawę florystyczną. Współpracujemy z najlepszymi muzykami oraz specjalistami od akustyki. Dostarczamy zawsze świeże kompozycje kwiatowe przygotowane wg najwyższych standardów florystycznych.

Dopełniamy wszelkich formalności pogrzebowych, m.in. wyrobienia aktu zgonu, formalności urzędowych, albo odbioru i wypłaty zasiłku pogrzebowego.

W naszej ofercie znajdują się również dodatkowe usługi. Zapewniamy odzież żałobną, akcesoria pogrzebowe i autokary/mikrobusy. Możemy pomóc w organizacji styp.

0 0 vote
Article Rating